Leśna banda – Finał

Dziś odbył się finał cyklu zajęć „Zmysły w lesie”🌳.Ten czas był dla drugoklasistów niezwykłą przygodą i niezapomnianym doświadczeniem. To był wspaniały czas pełen odkrywania natury wszystkimi zmysłami, aktywności na świeżym…

Czytaj dalejLeśna banda – Finał

Muzyka, która rozświetla serca

27 kwietnia uczniowie klasy 2d odwiedzili Filharmonię Krakowską, gdzie uczestniczyli wwyjątkowym koncercie z cyklu „Bajki muzyką pisane” zatytułowanym „Serce, które świeci w ciemności”.Muzyczna opowieść o poszukiwaniu miłości przypomniała słuchaczom, iż…

Czytaj dalejMuzyka, która rozświetla serca