Uroczyste obchody Święta Niepodległości w klasach I–III
"Wolność trzeba sobie zdobywać, nikt nam wolności nie da, jeżeli sami jej sobie nie weźmiemy." - Józef Piłsudski. ❤️🤍6 listopada uczniowie klas I–III wzięli udział w uroczystym apelu z okazji Narodowego Święta…