Klasa 1d na warsztatach w Muzeum Narodowym – „Co czuję? Emocje w życiu i w sztuce”
Uczniowie klasy 1d wybrali się na wyjątkowe warsztaty edukacyjne do Muzeum Narodowego,uczestniczyli w zajęciach zatytułowanych „Co czuję? Emocje w życiu i w sztuce”. Była to niezwykłaokazja do połączenia świata sztuki…