Laboratoryjnie w 2e
W czwartek uczniowie klasy 2e podczas lekcji przyrodniczej wcielili się w rolę małych chemików. Mieli okazję przeprowadzić proste doświadczenia, eksperymenty oraz obserwacje, np. „Wulkan”, „Kryształy”, „Znikający atrament”, doświadczenie z drożdżami i…