Klasa 2a i 2c wyruszyła do Katowic na spotkanie z… magią!
Nasi drugoklasiści przenieśli się w niezwykły świat bajek, efektów specjalnych i czarodziejskich eliksirów podczas wizyty w Kleks Magia Kina!
Nie zabrakło warsztatów naukowych: Magiczne eliksiry:
🪄 przemiany w niewidzialnych bohaterów,
🔥eliksiru ognia (na szczęście nic nie spłonęło),
🐘 pasty dla słonia (teraz cała szkoła może mu myć zęby!).
Był też czas na:
*Zwiedzanie ekspozycji: Bajki z Adasiem
*ESCAPE ROOM i poszukiwanie pantofelka Kopciuszka
*Spotkanie z Janem Brzechwą
Wróciliśmy bogatsi o wiedzę, uśmiechy i moc wrażeń. A jeśli zobaczycie kogoś z klasy 2, kto nagle znika… to spokojnie – to tylko efekt specjalny.
Jagoda Rojewska

