Klasa 3c świętuje Dzień Dziecka

Uczniowie klasy 3c spędzili tegoroczny Dzień Dziecka w wyjątkowy sposób. Wybraliśmy się na wycieczkę do Park Wisławy Szymborskiej, gdzie nie zabrakło spaceru i wspólnie spędzonego czasu na świeżym powietrzu.

Kolejnym punktem była wizyta w Cukierni Czarodziej🍰. Smakowite kremówki okazały się doskonałym zwieńczeniem naszego świętowania.

Wyjazd połączyliśmy także z omawianiem lektury „Lolek”. Rozmowy o przygodach i wartościach przedstawionych w książce pozwoliły spojrzeć na jej treść z nowej perspektywy. Dowiedzieliśmy się przy tym ile kremówek zjadł Karol Wojtyła, po zdanej maturze😊.

To był dzień pełen uśmiechu, słodkich chwil i wartościowych doświadczeń. 

Mariola Szewc