Leśna banda – Finał

Dziś odbył się finał cyklu zajęć „Zmysły w lesie”🌳.

Ten czas był dla drugoklasistów niezwykłą przygodą i niezapomnianym doświadczeniem. To był wspaniały czas pełen odkrywania natury wszystkimi zmysłami, aktywności na świeżym powietrzu oraz budowania więzi z otaczającym światem. Zajęcia survivalowe pozwoliły dzieciom zdobyć cenne umiejętności praktyczne, nauczyły samodzielności, współpracy i odpowiedzialności. Zanurzenie się w leśnej przestrzeni przyniosły relaks i możliwość prawdziwego kontaktu z przyrodą, a dobra zabawa towarzyszyła nam podczas każdych zajęć. To ogrom wiedzy, nowych doświadczeń i umiejętności, które na długo pozostaną w pamięci uczestników.

Był to czas pełen radości, zachwytu i inspiracji do dalszego odkrywania świata🌍.

Jagoda Rojewska