Wiosenna „Leśna Banda” już za nami! To wyjątkowe spotkanie przyrodniczo-surwiwalowe odbyło się z udziałem uczniów klasy 2b. Podczas zajęć nauka naturalnie łączyła się z przygodą.
Uczestnicy zdobywali praktyczne umiejętności, takie jak rozpalanie ognia, budowa schronienia czy bezpieczne posługiwanie się narzędziami – nożem i piłą. Poznawali również świat przyrody, ucząc się rozpoznawać rośliny, zwierzęta oraz ich ślady.
Wszystko odbywało się w atmosferze zabawy, współpracy i bliskiego kontaktu z naturą🌿, co sprzyjało integracji oraz budowaniu pewności siebie. Było dużo ruchu, dużo śmiechu i jeszcze więcej prawdziwego działania!😊
Barbara Boruta




