Mistrzowie Krakowa U8 wśród najlepszych drużyn w Polsce

Reprezentacja naszej szkoły w kategorii U8 awansowała do etapu ogólnopolskiego turnieju „Puchar Tymbarku. Z podwórka na stadion”, który odbył się w Wadowicach. Był to najwyższy szczebel rozgrywek w tej kategorii wiekowej, dlatego sam awans jest dużym osiągnięciem i potwierdzeniem wysokiego poziomu naszej drużyny.

Nasi zawodnicy zdobyli tytuł Mistrzów Krakowa w kategorii U8. To sukces, z którego cała społeczność szkolna może być dumna. Wynik ten jest efektem systematycznych treningów, zaangażowania oraz bardzo dobrej współpracy całego zespołu.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom za ambitną grę, sportową postawę i godne reprezentowanie szkoły. Dziękujemy za emocje oraz walkę do ostatniego meczu.

Szczególne gratulacje kierujemy do trenerów Macieja Trzcionki i Krzysztofa Gąsienicy za pracę z drużyną, zaangażowanie i przygotowanie zespołu do rywalizacji na najwyższym poziomie.

Skład drużyny: Szymon Banduła, Adam Ciepaj, Antoni Kominko, Dmytro Kopytchak, Tymon Maciejasz, Kacper Smyrgała, Aron Soroń, Oliwia Wilczek, Yevhen Zhoha, Leon Nowak.