27 kwietnia uczniowie klasy 2d odwiedzili Filharmonię Krakowską, gdzie uczestniczyli w
wyjątkowym koncercie z cyklu „Bajki muzyką pisane” zatytułowanym „Serce, które świeci w ciemności”.
Muzyczna opowieść o poszukiwaniu miłości przypomniała słuchaczom, iż potrzeba ciszy, uważności i otwartości na drugiego człowieka, aby odnaleźć prawdziwe uczucie. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały pięknego wokalu oraz muzyki instrumentalnej wykonywanej na żywo.
To wartościowe, niezwykle inspirujące doświadczenie dostarczyło uczniom wielu wzruszeń i z pewności zostanie na długo w ich pamięci.
Ewa Soboń
