Ruszamy na zieloną szkołę do Poręby Wielkiej.
Walizki spakowane, humory dopisują, energia level: 1000%!
Klasa 2c zameldowała gotowość do działania! Za nami kilka dni pełnych przygód, śmiechu, nowych doświadczeń i… pytań typu: „Proszę pani, a daleko jeszcze?”😄Wróciliśmy bogatsi o wspomnienia, trochę bardziej samodzielni i zapewne z plecakami pełnymi skarbów zebranych po drodze 🍃🎒
Jagoda Rojewska




