Klasa 3e uczestniczyła w warsztatach edukacyjnych „Przygody z ciepłem”🌡️, organizowanych przez Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Krakowie oraz Nowohuckie Centrum Kultury.
Podczas zajęć nie było miejsca na nudę 😊. Uczniowie brali udział w grach i zabawach edukacyjnych, śpiewali piosenkę, rozwiązywali zadania oraz poznawali drogę ciepła do naszych domów🏠. Dowiedzieli się także, w jaki sposób oszczędzać energię🔋i dbać o środowisko oraz jakość powietrza w Krakowie ༄.
Warsztaty były ciekawą i wartościową lekcją połączoną z dobrą zabawą!
Roksana Mazgaj









