Wielki sukces naszej szkoły – I miejsce w Rodzinnym Biegu „Po Unii Europejskiej”!

Z ogromną dumą i radością informujemy, że nasza szkoła stanęła na najwyższym stopniu podium podczas tegorocznej edycji Rodzinnego Biegu „Po Unii Europejskiej”.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów, rodziców, nauczycieli oraz wolontariuszy osiągnęliśmy znakomity wynik, zdobywając dla szkoły sprzęt sportowy o wartości 1000 zł.

Podczas finału po raz kolejny udowodniliśmy, że nasza społeczność potrafi się wspaniale mobilizować. Reprezentowała nas liczna grupa uczniów, która wraz z rodzinami stworzyła niepowtarzalną, sportową atmosferę. Tegoroczna edycja była dla nas wyjątkowo szczęśliwa również z tego powodu, że w loterii nasi uczniowie zdobyli kilka cennych nagród indywidualnych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację i wzięli aktywny udział w wydarzeniu. Gratulujemy uczestnikom i dziękujemy za wspólnie wywalczone zwycięstwo!

Ze sportowymi pozdrowieniami,

Nauczyciele WF